Навертайтеся і вірте...
Великий Піст_2023
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Покликання с.М. Серафими

Дитинство.

Я народилася 08.04.1990 р., в селі Крисовичі, Мостиського району, Львівської області. Під час хрещення отримала ім`я Мар`яна. В 1997 р. пішла у перший клас до школи в Крисовичах, і там провчилась 9 років. Після 9-го класу, перейшла до Мостиської 2-ої школи.  Там отримала середню освіту.

Знайомство з сестрами.

Вперше я познайомилась з сестрами в 1999 р., коли вони прибули до нас на парафію. Одного разу моя подруга попросила мене піти разом з нею до сестер, я погодилась. Тоді я ще зовсім не знала, хто вони, сестри, що вони роблять, чим займаються. І ось я мала гарну нагоду, щоб більше дізнатись про їхнє життя. Пам` ятаю, що коли повернулась додому, то поділилась своїми  враженнями з батьками, та сказала їм що теж буду сестрою, вони тільки усміхнулись до мене...

 

Прийняття рішення.

Так рік за роком, минав час. А моєму серці дуже часто появлялися  думки, щоб піти в Монастир, посвятити своє життя Богу. Нераз це було сильніше відчуття, деколи слабше, був час коли взагалі я навіть не думала про Монастир, мріяла мати сім`ю, чоловіка, дітей.

Настав час для прийняття рішення... Це був 2006 рік.

24 грудня, я сказала батькам, що хочу піти в Монастир. З  9 по 12 січня відбувались реколекції , і в останній день реколекційних вправ, я сказала сестрі, що їх проводила, про свій вибір життя для Бога. В березні я мала нагоду порозмовляти з настоятелькою, і ми визначили дату, коли я маю прийти.

Цей час, від березня до липня, був для мене дуже складний, багато що в ньому відбувалося. Були різні спокуси, щоб змінити своє рішення, я намагалась не піддаватись.

6 липня 2007 року Божого, я переступила поріг монастиря Сестер Служебниць, в Лесьніци Опольській.

І тут розпочалася моя велика пригода дружби та любові з Ісусом! :)

«Дорогі дівчата, особливо ті, які відчувають в своєму серці голос Ісуса, який вас кличе. Не бійтеся залашити все для Нього. Він знає що, коли, кому дати. Довірте ціле своє життя Йому. Відваги! Не бійтесь! Він буде завжди турбуватись про вас.» - зі щоденника  блаженного Едмунда Бояновського, Засновника Згромадження Сестер Служебниць НДМ.

c.М. Серафіна

Жити Словом Божим
aside image