«Навертайтеся і вірте в Євангеліє!»
Великий Піст 2019
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
2019 - Рік Святості Подружжя і Сім'ї
Родини потребують нашої молитви!
"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
«Маріє, допоможи стати кимось» — під таким гаслом з 15 по 31 липня у м. Долина Івано-Франківської області відбулися реколекції у формації Руху Світло-Життя.

2016-07-31

«Маріє, допоможи стати кимось» — під таким гаслом з 15 по 31 липня у м. Долина Івано-Франківської області відбулися реколекції у формації Руху Світло-Життя.
«Маріє, допоможи стати кимось» — під таким гаслом з 15 по 31 липня у м. Долина Івано-Франківської області відбулися реколекції у формації Руху Світло-Життя. У реколекціях взяли участь 54 учасники віком 13-14 років із Львівської архидієцезії. Проводив реколекції о. Назар Білик, йому допомагали семінаристи Роман Брода та Володимир Сивак, с. Кароліна Баран із Згромадження Сестер Служебниць НДМ, а також 6 аніматорів. На оазі час планувався так, щоб діти краще пізнали Бога через спів, молитву та різні заняття. Навчилися знаходити спільну мову з іншими дітьми, думати про ближнього, стримувати злість та переборювати страх. Найбільше дітям сподобались подорожі відкритих очей, що дало змогу їм відкрити світ по іншому – без телевізора та соціальних мереж. Щодня на зустрічі у групі ми роздумували над таємницю святого Розарія. Під час роздумування над болісними таємницями, діти поставили пантоміму про те як кожного дня гріх вкрадається до нашого життя. Під час реколекцій ми зустріли волонтерів, які допомагають нашим солдатам на сході України, і для того, щоб підняти бойовий дух військових, щоб вони знали, що про них пам’ятають, що за них молиться кожен учасник реколекцій, ми написали листи вдячності нашим бійцям. Ірина Ткачук, парафія Воздвиження Чесного Хреста, м. Чернівці
Жити Словом Божим
aside image