Навертайтеся і вірте...
Великий Піст_2023
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
"Віддаю Тобі, Боже, все своє життя!" Перші обіти с. Вероніки Куц

2022-08-09

У суботу, 6 серпня 2022 р., під час урочистої Євхаристії, яка відслужилася в каплиці провінційного дому в Лесниці Опольській, під головуванням єпископа Опольського Рудольфа Пєрскали, сестра новіціатка Вероніка Куц, родом зі Львова, парафіянка храму Святого Михаїла Архангела, склала свої перші чернечі обіти.

З цього моменту вона прийнята  до спільноти Сестер Служебниць і отримала видимі знаки складених обітниць: вельон, медальйон Непорочної Діви Марії, Конституції Згромадження та нове ім’я.
У проповіді о. Єпископ, розглядаючи зміст літургійних читань, взятих із свята Преображення Господнього, вказав на зміну, яку людина зазнає через благодать посвячення. Сьогодні також є твоє перетворення, сказав він, Господь Ісус перемінює тебе. Поклади свою довіру на Ісуса і люби Його справжньою, безумовною любов'ю. Це дружба, це взаємність любові з Христом, Котрий завжди вірний.
В урочистій Месі взяли участь найближча родина сестри Марії Клари, отець настоятель Яцек Коцур, сестри Служебниці зі Львова  та сестри з різних спільнот Провінції. У молитві разом з єпископом біля вівтаря зібралося п’ятеро священиків, семінаристи Опольської семінарії та диякон. Музичне оформлення у виконанні хору під керівництвом с. М. Каріни Фріхель дозволило всім учасникам ще глибше проникнути в суть і зміст святкування.
Дякуємо Богові, який постійно кличе і запрошує молодь іти за Ним у чистоті серця, убогості духу та послуху волі Отця. Ми раді, що сестра Марія Клара прийняла дар Божого покликання і хочемо сказати їй, як і це у своїй проповіді зазначив єпископ Рудольф, що близькість, любов і перебування у Христі дають щастя, якого не може дати ніхто інший.

Переглянути світлини...

Жити Словом Божим
aside image