Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний
Помилуй нас!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Велика Коляда у Митрополита Мечислава Мокшицького.

2022-01-05

Велика Коляда у Митрополита Мечислава Мокшицького.

3-5 січня 2022 року понад півтори тисячі колядників з багатьох парафій Львівської архідієцезії взяли участь у Великій коляді, що вже вшосте відбулася у Митрополичій Курії. У коляді взяли також участь діти та молодь з парафії Святого Михаїла Архангела, котрі з допомогою с. Кароліни та п. Ірини приготували віншування, колядку "Пречистая Діва" і танок "Зіронька Різдвяна". Всі групи особисто вітав Архієпископ Мечислав Мокшицький, а після кожного виступу вручав солодкі подарунки колядникам і спілкувався з дітьми, молоддю та їхніми батьками.
Колядники прославляли Різдво Господа нашого Ісуса Христа своїми рідними мовами. Звучали старовинні й сучасні колядки та тематичні пісні польською, українською, англійською, румунською мовами. Найбільшу відстань, понад 320 кілометрів подолали колядники із Тереблячого, які представили Різдвяне Дійство та заспівали колядки польською та румунською мовами. Були теж багато інших оригінальних музичних та хореографічних композицій.
Для колядників були відчинені каплиця, бібліотека, зали Митрополичої Курії та Архідієцезіальний музей.
На Великій коляді разом із Архієпископом Мечиславом Мокшицьким були Єпископ-помічник Едуард Кава, завітали також єпископ Ян Собіло та Єпископ Віталій Скомаровський, працівники Митрополичої Курії і зарубіжні гості.

Жити Словом Божим
aside image