Серце Ісуса, справедливості й любові Скарбнице
Помилуй нас!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Передріздвяна зустріч духовенства Львівського деканату.

2021-12-23

Передріздвяна зустріч духовенства Львівського деканату.

17 грудня в парафії Святого Михаїла Архангела у Львові відбулась традиційна передріздвяна зустріч із архієпископом Мечиславом Мокшицьким. У зустрічі взяли участь священники та монахині із Львівського деканату.

Після Святої Меси відбулася конференція о. Андрія Недзельського, офіціала Митрополичого Суду Латинського Обряду у Львові, який пригадав деякі правові аспекти з Кодеку Канонічного Права, які регулюють відносин Католицької Церкви Латинського обряду з католиками Східних Церков та проаналізував приписи опубліковані в motu Proprio Папи Франциска „De Concordia Inter Codices” з 31 травня 2016 року.

Слово до присутніх промовив також архієпископ Мечислав Мокшицький, він говорив про справи пов`язані з зустрічами та організацією процесів щодо Синоду в парафіяльних спільнотах.

Після конференції духовенство та сестри разом з Архієпископом, зустрілись на спільній вігілійній вечері, де діти із парафіяльної світлиці представили різдвяний концерт та спів, всі присутні ділились облаткою, а також складали побажання з нагоди свята Різдва Христового.

Джерело : Львівська Архідієцезія 

Переглянути світлини..

Жити Словом Божим
aside image