Серце Ісуса, щедре для всіх, які до тебе взивають
Помилуй нас!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Зустріч молоді в парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові.

2021-10-25

Зустріч молоді в парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові.

23 жовтня 2021 року молодь із парафій Львівського деканату мали зустріч в парафії святого Йоана Павла ІІ, де на протязі дня спільно молились, розмовляли, слухали Слово Боже. Ця зустріч мала центральну тему: "Хто ти о Господи, а хто я такий ?"

Про пізнання себе, значення свого імені та розпізнання свого покликання, із молоддю говорив капуцин о. Сергій Воронюк, під час своєї конференції. Згадуючи біблійну історію Давида вказав, що «Ми можемо дізнатися про своє покликання тільки слухаючи Бога. Рекомендовано слухати Бога передусім не тільки в церкві та Слові Божому, а й через прагнення які глибоко в нашому серці… Ми інколи не сприймаємо дари Божі через сумнів, який заважає приймати дари просто так. Однак важливим чути Господа, який говорить і кличе нас.»

Час молитви та спілкування завершився спільною Святою Месою, де молодь почула про Бога Отця, який має повноту життя і любові, який зцілює людину, Його слово та довготерпеливість є сильніше від людської слабкості.

На завершення молодь спільно взивала заступництва Святого Йоана Павла ІІ та вшанувала Його мощі. Ця зустріч розпочала цикл цьогорічних деканальних днів молоді, які стали вже хорошою традицією у Львові.

Джерело: Львівська Архідієцезія

Жити Словом Божим
aside image