Листопад. Місяць молитви за померлих
Молімося тепер за них, щоб по нашій смерті хтось молився за нас. 
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Охоронка на Сихові відсвяткувала річницю народження свого Засновника.

2020-11-21

Охоронка на Сихові відсвяткувала річницю народження свого Засновника.

Стало гарною традицією в наших охоронках  переживати з дітьми та батьками свято на честь блаженнного Едмунда Бояновського. 18 листопада 2020 року в парафії Святого Михаїла Архангела у Львові на Сихові святкування розпочалося від короткої, але змістовної презентації життя та харизми блаженного Едмунда. Він не був ані священиком, ані монахом, а був світською людиною. Дуже хотів, щоб ні одна дитина не почувалася бездомною, тому, організував для дітей охоронки. Був таким добрим, що діти називали Його  Татом. А про охоронки, в яких перебували, говорили - це наш дім. Мріяв і хотів також, щоб бідні люди не почувалися самотніми, тому, згодом, заснував Згромадження Сестер Служебниць, котрі до сьогодні з радістю реалізують харизму блаженного Засновника.

Під час проповіді на Святій Літургії,  настоятель парафії , о. Яцек Коцур, підкреслив, що виховання дитини – нелегкий процес, що потребує значного терпіння, розуміння та співчуття, та виховувати потрібно передусім не словами, а добрим прикладом, як це робив свого часу блаженний Засновник охоронок.

Чудові подарунки, солодощі та веселий настрій отримали діти від свята. 

На кінець святкування, сестри служебниці , за прикладом блаженного Едмунда, котрий дуже любив обдаровувати - передусім увагою та добрим словом, побажали усім присутнім глибокої віри, миру та добра у кожній родині.  

Жити Словом Божим
aside image