Христос рождається!
Славімо Його!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Охоронка на Сихові відсвяткувала річницю народження свого Засновника.

2020-11-21

Охоронка на Сихові відсвяткувала річницю народження свого Засновника.

Стало гарною традицією в наших охоронках  переживати з дітьми та батьками свято на честь блаженнного Едмунда Бояновського. 18 листопада 2020 року в парафії Святого Михаїла Архангела у Львові на Сихові святкування розпочалося від короткої, але змістовної презентації життя та харизми блаженного Едмунда. Він не був ані священиком, ані монахом, а був світською людиною. Дуже хотів, щоб ні одна дитина не почувалася бездомною, тому, організував для дітей охоронки. Був таким добрим, що діти називали Його  Татом. А про охоронки, в яких перебували, говорили - це наш дім. Мріяв і хотів також, щоб бідні люди не почувалися самотніми, тому, згодом, заснував Згромадження Сестер Служебниць, котрі до сьогодні з радістю реалізують харизму блаженного Засновника.

Під час проповіді на Святій Літургії,  настоятель парафії , о. Яцек Коцур, підкреслив, що виховання дитини – нелегкий процес, що потребує значного терпіння, розуміння та співчуття, та виховувати потрібно передусім не словами, а добрим прикладом, як це робив свого часу блаженний Засновник охоронок.

Чудові подарунки, солодощі та веселий настрій отримали діти від свята. 

На кінець святкування, сестри служебниці , за прикладом блаженного Едмунда, котрий дуже любив обдаровувати - передусім увагою та добрим словом, побажали усім присутнім глибокої віри, миру та добра у кожній родині.  

Жити Словом Божим
aside image