Христос рождається!
Славімо Його!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
На паломницькому шляху

2019-08-18

На паломницькому шляху

Цього року наші сестри - с.М. Кароліна, с. М. Ханна та с.М. Серафіна взяли активну участь в паломництві до Санктуарію Матері Божої у Більшівцях (Івано-Франківська обл.) та до Кальварії Пацлавської, що у Польщі біля м. Перемишля.

Кожне паломництво має своє духовне наповнення, яке визначається змістом паломницьких заходів. Цьогоріч паломники на Україні, з нагоди проголошеного Року Святості Подружжя та Сімї, молилися за усі родини!
Під час паломництва до Кальварії с. М. Кароліна підготувала тематичні пісні та виголосила конференцію на тему родини та добрих відносин у сім'ї. 
В дорозі до Більшівців як і до Кальварії Пацлавської, паломникам товаришував Львівський єпископ-помічник Едуард Кава. 
Під час Святої Меси в другий день Великого Відпусту в Кальварії Пацлавській, роздумуючи на тему чуда в Кані Галилейській, єпископ Едуард сказав, що і сьогодні ми, вірні, «потребуємо цього вина, цього Святого Духа, щоб сьогодні бути міцними у вірі, щоб ми знали в Кого віримо, в чому полягає наша віра і щоб ми обороняли ті цінності, які випливають з віри і моїх відносин з Богом. Щоб ми їх передавали, щоб ними жили і дійсно давали тому світові свідчення віруючих людей, Вибраного Народу, того нового Вибраного Народу"
 
Використано матеріали Львівської Архідієцезії РКЦ
Жити Словом Божим
aside image