"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
2019 - Рік Святості Подружжя і Сім'ї
Родини потребують нашої молитви!
Вчинки промовистіші ніж слова! Фестиваль пісні та поезії на честь бл Едмунда Бояновського у Бориславі

2018-11-19

Вчинки промовистіші ніж слова! Фестиваль пісні та поезії на честь бл Едмунда Бояновського у Бориславі

«Вчинки промовистіші ніж слова

Вже одинадцятий раз поспіль Сестри Служебниці Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії організували фестиваль пісні та поезії  з нагоди дня народження та на честь Засновника Згромадження – блаженного  Едмунда Бояновського.

В суботу, 17 листопада свято приготували Сестри Служебниці, котрі служать при  парафії св. Барбари у Бориславі. Сестри тепло і з великою радістю приймали учасників фестивалю, котрі прибули з Крисович, Львова, Мурафи, Білобожниці, Трускавця та Стрия.

Святкування розпочалося спільною Євхаристією, яку очолив отець декан Войцех Буковєц.  «Хто такий Святий?- запитував під час проповіді отець, - це Людина, через яку світить Сонце!»

Таким був Едмунд Бояновський! Вразливий на страждання і хвороби, вирішив цілковито посвятитися убогим, особливо дітям, які на той час були найбільш занедбані. Благодійна допомога, організація охоронок, читальні і лікарень запровадили його до того, що відкрив Христа, який надав сенс його духовному життю і суспільній діяльності.

Під час святкування, ми відчули і досвідчили Його святості - у величі харизми, яку залишив сестрам Служебницям, у спільноті священників, сестер  та людей доброї волі, а також у простоті, невинності і радості найменших.

Діти та молодь, якими займаються сестри, вражала своїми талантами та великою любов`ю до Бога, Діви Марії та блаженного Едмунда.

Текст : Тетяна Онопрієнко, с. М. Кароліна Баран

Світлини: о. Вавжинєц Іваньчук

Переглянути більше фотографій...

Жити Словом Божим
aside image