"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
2019 - Рік Святості Подружжя і Сім'ї
Родини потребують нашої молитви!
Канонічна візитація і Таїнство Миропомазання в Крисовичах

2018-11-15

Канонічна візитація і Таїнство  Миропомазання в Крисовичах

«Прийми печать дару Святого Духа..!»

10 листопада 2018 року в Крисовичах, в парафії Матері Божої Фатімської, під час канонічної візитації, відбулося Таїнство Миропомазання 20 молодих парафіян. Святу Месу у співслужінні з зібраними священиками Мостиського деканату очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький.

«В нашому житті рахуються дві речі -  служіння ближнім та любов. Збагачуйте передусім свою душу, бо цього ніхто не зможе вам відібрати - заохочував молодих людей під час проповіді Архієпископ. - Будьте  знаком для світу, зберігайте свіжість віри, з якої випливає радість.»

Після проповіді, перед самим отриманням таїнства Християнської Зрілості, кандидати відновили обітниці хрещення і визнали віру. Після цього єпископ разом зі священиками, простягнувши руки над головами всіх кандидатів, молилися про влиття Святого Духа. Потім настав час найголовнішої частини таїнства. Єпископ виконував жест рукопокладання, що символізує передання дару Святого Духа, а опісля чоло дівчат і хлопців змащував миром, промовляючи такі слова: «Прийми печать дару Святого Духа».

А ось як сама молодь ділиться своїм пережиттям цього Таїнства:

Вероніка Матуш: 

«Миропомазання -  це Таїнство, в якому християнин зміцнює свою віру, живе нею і доблесно захищає її. Прийняти це Таїнство у римо-католиків, можна тільки раз в житті, бо воно навіки позначає Христа в душі. Тому для мене надзвичайно важливим було добре підготуватись до нього. Спочатку ми шукали відповідей та вчили різні катехетичні питання, пізніше обирали покровителів, вчили їхню біографію. Також ми у своїх родинах, тиждень перед таїнством, спільно молились про дари Духа Святого. Перед Святою Месою нас благословили батьки.

Piotr Kret:

«Bierzmowanie jest dla mnie Sakramentem dojrzalosci chrzescijanskiej. Dzieki przyjeciu tego  sakramentu, z pomoca Ducha sw. moge lepiej zyc, odwazniej glosic swoja pzynaleznosc do Chrystusa i Kosciola, odrózniac dobro od zla. Chwala Bogu!"

Pawel Kordek: 

«До Таїнства Миропомазання ми готувалися через зустрічі та бесіди зі священиком, а також молилися спільно в родинах про дари Святого Духа. На початку Євхаристії (під час якої я отримав Таїнство) я трішки нервував, але коли архієпископ Мечислав зробив знак хреста на чолі та уділив Духа Святого, я зрозумів, що отримав ЩОСЬ, що допоможе мені в подальшому житті і що Бог завжди є близько, дбає про мене і допоможе мені в важкі моменти мого життя.

Marta Paklikowska: 

«Przyjecie Sakramentu Bierzmowania bylo dla mnie  czyms wspanialym i wyjatkowym, czyms, co dodalo mi odwagi i sily do pokonywania trudnosci w zyciu duchowym. Dziekuje Bogu za dar Jego obecnosci!”

Marysia Chodaczek:

"Sakrament bierzmowania na dobre odmienil moje zycie. Nawet nie potrafie dobrac slów, zeby to opisac... 

Tego dnia zrozumialam, ze Jezus wypelnil pustke, która nosilam w sercu...

Odnalazlam swoje powolanie, od teraz wiem, ze jestem 100-procentowa chrzescijanka!

 
 

Переглянути фотографії...

 

Більше про Таїнство Миропомазання...

 

 

Жити Словом Божим
aside image