Христос воскрес!
Наш Бог живий! Воістину воскрес!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
2019 - Рік Святості Подружжя і Сім'ї
Родини потребують нашої молитви!
"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Портрети Святих - Тереза з Лізьє

2018-09-30

Портрети Святих - Тереза з Лізьє

Тереза з Лізье померла у 1897 році, а канонізованою була уже в 1925 році. Це відбулось так швидко, що не були дотриманими навіть необхідні терміни. Пій X, який розпочав процес канонізації, передбачив, що її визнають "найбільшою святою Нового Часу". Пій XI, котрий канонізував Терезу, назвав її "зіркою свого понтифікату", а всесвітній рух, що оточив молоду кармелітку любов'ю і шаною, найменував "ураганом слави". Тереза померла в 24 роки і була проголошена блаженною, коли - якби вона залишилася живою - їй було б усього 50 років. Крім цього - і це може здатися парадоксом - він проголосив Терезу, що була черницею-затворницею, головною покровителькою всіх місій і всіх місіонерів на землі.

У 1937 році кардинал Пачеллі, як папський легат, освятив посвячену їй церкву в Лізье і назвав Терезу "маленькою скинією Бога живого", яка стала "величезним храмом людства, нею завойованого". Згодом, ставши Папою, він проголосив її покровителькою Франції разом зі св. Жанною д'Арк.

У п'ятдесяту річницю її смерті, відразу ж після другої світової війни, урну з тілом тої, яку відтепер називали "Терезою Французькою", провезли по всій країні і всюди її зустрічали із захопленням. Сотні тисяч примірників автобіографії, написаної маленькою Терезою Мартен, розійшлися по світі, а її зображення лише за один рік - з 1915 по 1916 - було надруковане у чотирьох мільйонах екземплярів.

У роки двох світових воєн до неї прибігали по допомогу і втіху безліч людей на полях битв і в концтаборах. Її називали "найулюбленішою дівчиною на землі".

Читати далі...

За матеріалами www.christusimperat.org

Жити Словом Божим
aside image