Христос воскрес!
Наш Бог живий! Воістину воскрес!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
2019 - Рік Святості Подружжя і Сім'ї
Родини потребують нашої молитви!
"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Година Ангелів

2018-09-25

Година Ангелів

Настала година ангелів ... повторював святий Отець Піо.  В літургійному календарі у вересні згадуємо святих Архангелів - Михаїла, Рафаїла, Гавриїла, а в жовтні - Святих Ангелів Охоронців наших. В книзі Об'явлення читаємо: "Ангели - це служебні духи, що їх посилають до послуг тим, які мають успадкувати спасіння" (Євр. 1: 14).

Існування ангелів допомагає нам усвідомити, що все Боже творіння для нас незбагненне: творіння набагато більше, ніж ми думаємо, і люди - створіння більш таємничі, ніж нам здається. Навіть наші найкращі знайомі і друзі залишаться для нас якоюсь мірою незрозумілими.

Чому три архангели? Тому що ангели завжди є відображенням Бога, відображенням Трійці. До речі, єдине дозволене зображення Трійці - це Старозавітна Трійця - три ангели, які відвідали Авраама. Тому Церква згадує архангелів Михаїла, Гавриїла і Рафаїла в один день. Кожен з них символізує одну з трьох основних рис Бога: добро, розум і красу. Рафаїл, ім`я якого означає "Бог лікує", хто оздоровив очі Товіі, символізує благість Господа. Михаїл, ім`я якого означає "Хто як Бог", і який бився проти сил темряви, символізує Божий розум. Гавриїл, ім`я якого означає "сила Божа" і який був посланий до Діви Марії, символізує красу Бога.

Архангели Михаїл, Гавриїл і Рафаїл є образом всіх ангелів. Але, перш за все, вони показують нам, що у нас також є ангельське покликання.

Це покликання, насамперед - літургійне. Ангели живуть тільки для прослави Господа. Їхнє життя - постійна літургія, постійний спів "Свят, Свят, Свят, Господь Бог Саваот ".

Архангели показують нам також наше "дипломатичне" покликання. Слово ангел в перекладі з грецької означає "вісник". Це той же корінь, що й у слові "євангеліє", "блага вість". Як справжні посли, вони існують остільки, оскільки вони є представниками Господа, вони послані для того, щоби благовістити.

За матеріалами: catholicencyclopedia.in.ua

 

Жити Словом Божим
aside image