Христос воскрес!
Наш Бог живий! Воістину воскрес!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
2019 - Рік Святості Подружжя і Сім'ї
Родини потребують нашої молитви!
"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Не бійтеся! Я - Ангел миру! Святкування I річниці коронації фігури Матері Божої Фатімської

2018-05-15

Не бійтеся! Я - Ангел миру! Святкування I річниці коронації фігури Матері Божої Фатімської

13 травня духовенство і вірні численно прибули до Санктуарію Фатімської Матері Божої у Крисовичах, де минулого року в соту річницю Фатімських об’явлень Апостольський нунцій в Україні Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті і Архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький звершили коронацію фігури Матері Божої Фатімської. У Ватикані корону освятив Папа Франциск.

Цьогорічну урочистість у Крисовичах очолив Єпископ-помічник Львівський Елуард Кава, котрий освятив фігури Ангела Миру і Фатімських трьох пастушків. До однієї з фігур було вміщено спеціальну капсулу з прізвищами жертводавців. Ініціатором встановлення цих фігур на терені біля храму був настоятель парафії о. Павел Антоляк.

Рівно рік тому в Крисовичах під час Фатімських урочистостей було оголошено про єпископську номінацію францисканця Едуарда Кави, котрий цього очолив Святу Месу. У своїй проповіді єпископ Кава закликав усіх присутніх усвідомити опіку Матері Божої. «Приходемо до Неї зранені, застрашені, невпевнені в сьогоднішньому і завтрашньому днях, сповнені неспокою через напружену в світі ситуацію і війну, яка невідомо коли завершиться – мовив єпископ Едуард Кава. – Це все викликає страх і питання: Що буде далі? Яке майбутнє для дітей і внуків? Що буде діятися у світі? Це для нас добрий знак, щоби спромогтися через Марію довіритись Богові й щоби через Марію спромогтися сказати Господеві все те, що лежить нам на серці».

Після благословення вірні подалися до храму, де помолилися на розарії та доторкнулися вустами мощів Фатімських Дітей.

На завершення відбувся концерт за участю дітей і молоді з Крисовицької парафії під керівництвом с. Кароліни та Мостиської музичної школи під керівництвом п. Івана Строгаш.

В святкуванні також взяли участь: провінційна настоятелька Сестер Служебниць НДМ - с.М. Максиміліана Дзюбек, представники східного духовенства, місцевої влади і Консул Польщі у Львові Йовіта Венцюс.
 
 

 

За матеріалами сайту Львівської Архідієцезії

Переглянути фотографії...

Жити Словом Божим
aside image