2019 - Рік Святості Подружжя і Сім'ї
Родини потребують нашої молитви!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Мій голос до Господа!

2018-03-05

Мій голос до Господа!

Любов тісно пов'язана з вірністю і відданістю іншим людям. Любов означає віддавати себе іншим людям, щиро виражати їм свої почуття, приділяти увагу, присвячувати час, тобто бути відданим іншим людям. Приклад такої самовідданості показує людям сам Господь Бог. У Біблії написано, що Бог так полюбив світ, що віддав свого Єдиного Сина – Ісуса Христа, щоб визволити всіх людей від смерті і гріха. У Біблії також говориться, що найбільшу любов проявляє та людина, яка готова віддати своє життя за друзів. Такими словами розпочалась духовно – мистецька Академія у Народному домі с. Крисовичі (Мостиська ОТГ). Академію відвідали гості: Всечесний отець протоієрей Всеволод, кс. Павел Антоляк, настоятель Санктуарію Матері Божої Фатімської, сестра Кароліна Баран, Служебниця НДМ, голова товариства польської культури с. Крисовичі Данута Строган, депутат Мостиської міської ради С.Собіль, староста села О. Сорока, представники відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради. 

У програмі духовного свята приймали участь колективи: хор культурно – освітніх працівників (кер. С. Хоміць), ансамбль сільських господинь з Крисович, сімейний ансамбль Романа Сало, сімейний дует Ірини та Галини Врубель, солістка Народного дому І. Артемович, вокальний дует Галини Дацько та Б. Строгуш, парафіяльний хор "Діти Марії" Крисовицької парафії, під керівництвом сестри Кароліни. 

Родзинкою свята був виступ маленьких діточок з охоронки Сестер Служебниць НДМ . Кожен з них . Разом з сестрою Кароліною виконали пісні , в яких звучала велика любов до Господа. Розповідаючи вірші, діти дарували сердечка любові для Ісуса.

Присутні мали змогу переглянути фото виставку з посвячення корони для фігури Матері Божої Фатімської, котре в Римі здійснив сам Папа Франциск в присутності нашого земляка кс. Віктора Ковальського, який зараз навчається у Римі. 

Привертала увагу виставка декоративно – ужиткового мистецтва , яку інсталювали майстрині села, зокрема О. Єпіксімова та К. Левицька. 

Духовно – мистецька Академія закінчилась спільною молитвою за мир та спокій в Україні.

Щиро вдячні організаторам Академії завідуючій НД О. Єпіксімовій та завідуючій бібліотекою К. Левицькій.

Джерело: Культурно-освітнє життя Мостиської об'єднаної територіальної громади

Жити Словом Божим
aside image