«Навертайтеся і вірте в Євангеліє!»
Великий Піст 2019
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
2019 - Рік Святості Подружжя і Сім'ї
Родини потребують нашої молитви!
"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Об’явлення Матері Божої у Фатімі - духовний заклик до навернення

2017-05-01

 Об’явлення Матері Божої у Фатімі - духовний заклик до навернення
100 років тому, 13 травня 1917 р., у Фатімі, де маленькі пастушки пасли своїх овечок, з’являється Матір Божа. До цих маленьких, не грамотних дітей починає промовляти Мати Божа і просить їх про щось дуже важливе - закликає до співпраці людини з Богом для спасіння людського роду.
 
Перше прохання, з яким звернулася Матір Божа до дітей було запитання: чи хочете добровільно прийняти страждання, і пожертвувати їх для тих образ, які людство наносить Богові. Чи хочете Вашою молитвою і жертвою, Вашим покаянням і наверненням врятувати грішні душі від пекла. І діти відповідають: "Так, хочемо"!
 
Відповідь цих маленьких дітей показує нам, якщо ми будемо готові до покаяння, готові жертвувати власний біль, власні страждання, за навернення грішників, то ми, з Розарієм в руках, будемо сильнішими від будь-якої зброї!
 
Об’явлення Матері Божої у Фатімі несе у собі Послання Божої любові, духовний заклик до навернення, таємниці, які відкривають сенс історії спасіння світу і кожної людини.
 
Ми також чуємо заклик Матері Божої у Фатімських об’явленнях до молитви про мир в цілому світі. В цей важкий час російсько-української війни на Сході України, ми як ніхто, розуміємо, що Фатімські послання є дуже актуальними і близькими для кожного з нас.
 
"Будучи свідомими величі послання з Фатіми, в соту річницю об’явлень закликаємо усіх до прямування дорогою, яку вказала нам Марія, Матір, яка так сильно полюбила людство.
Даймо послух цьому закликові і в Україні, як спільнота Церкви, яка турбується про долю Батьківщини і прихід такого очікуваного миру. Вчинімо це на дорозі покаяння, молитви на розарії і жертвування Непорочному Серцю Марії себе самих, кожної родини і всієї України”-
 
Ювілейний Фатімський Час Благодаті для Церкви в Україні триватиме від 13 травня до 13 жовтня 2017 року.
Жити Словом Божим
aside image