«Навертайтеся і вірте в Євангеліє!»
Великий Піст 2019
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
2019 - Рік Святості Подружжя і Сім'ї
Родини потребують нашої молитви!
"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Зустріч богопосвячених осіб Львівської Архідієцезії в Санктуарії Матері Божої Фатімської, в Крисовичах.

2017-02-01

Зустріч богопосвячених осіб Львівської Архідієцезії в Санктуарії Матері Божої Фатімської, в Крисовичах.

1 лютого 2017 року, в переддень  Стрітення Господнього,  в черговий раз, відбулася зустріч богопосвячених осіб різних чернечих спільнот , які виконують свої служіння у  Львівській Архідієцезії.

Цього року гостинними господарями зустрічі були парафія Матері Божої Фатімської в Крисовичах  та  Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії.

На початку зустрічі,  до присутніх у храмі священників та монаших спільнот, звернувся о. Павел Антоляк, настоятель Крисовицького санктуарію, запрошуючи усіх на коронацію фігури Матері Божої Фатімської, котра відбудеться 13 травня 2017 року, з нагоди 100-річчя Фатімських обявлень.

О 10 годині  ранку в санктуарії розпочалася Адорація Найсвятіших Тайн.

Під час конференції  о. Едвард Кава, OFMConv заохочував присутніх зробити євангелізацію сумління, на ново відкрити Таїнства Покути та Євхаристії, щоб відродити свою віру та відновити в собі «пасію» геніальність радість покликання!

Після короткої перерви розпочалася урочиста Євхаристія, котру очолив  о. інфулат Йосиф Павлічек, генеральний вікарій Митрополичій Курії,  а проповідь виголосив о. Славомір Зелінський OFM Conv , директор Відділу загального душпастирства Львівської Архідієцезії. Під час проповіді о. Славомір пригадав, що 20 років тому  святий Йоан Павло ІІ запропонував , щоб в урочистість Стрітення Господнього збиралися разом богопосвячені, щоб показати світові свою присутність у Церкві,  свою вірність та любов до Спасителя.

Після Євхаристіії відбувся спільний обід, під час якого усі присутні  мали гарну нагоду до спілкування, взаємного обміну думками .

Дякуємо Богу за цей день, за духовне збагачення, що стане підтримкою та заохотою на дальше плідне служіння на славу Божу та для добра Церкви.

 

С.М. Кароліна Баран, служебниця НДМЖити Словом Божим
aside image