«Навертайтеся і вірте в Євангеліє!»
Великий Піст 2019
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
2019 - Рік Святості Подружжя і Сім'ї
Родини потребують нашої молитви!
"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Відбулись реколекції "ECCE ANNCILLA DOMINI". Свідчення учасниці.

2017-01-30

Відбулись реколекції

Марія – надзвичайна Жінка і одночасно найдосконаліший взірець Людини. Зрозуміти її відносини з Богом і ближнім є найкращою школою зрілості та допомогою в тому, щоб стати справжнім християнином. Від 12 до 15 січня у монастирі сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Крисовичах, відбулися реколекції для дівчат, в яких взяли участь понад 40 осіб. 

ECCE ANCILLA DOMINI – "Ось я, слугиня Господня, нехай мені станеться за словом твоїм"(Лк 1,38). Саме ці слова супроводжували усіх учасниць під час реколекцій. 

Духовні вправи розпочалися Святою Месою – найпрекраснішою молитвою Церкви. Наступного дня учасники реколекцій роздумували над темою "Марія як Наречена", глибше розпізнавали таємницю Непорочного Зачаття та Покликання. 

Тема "Марія – Слугиня – Служба Богу і людині" стала можливістю для кожного з учасників проаналізувати своє життя і запитати:"Чи вмію я служити? І як це можу робити у середовищі, в якому живу: вдома, в школі, в Церкві?" 

У суботу також відбулася конференція та адорація, спільна Євхаристія і вечеря для родин, котрі колись брали участь в реколекціях такого типу. 

Останнього дня усі учасники відкривали для себе особу Марії як Матері. Дівчата мали можливість пізнати риси і отримати для себе взірець доброї матері, котрою була і є Марія. 

Завжди пам`ятаємо у молитві за ведучих реколекцій о. Херубіна Жилка, с. Кароліну Баран та усіх аніматорів. Ви – люди, через яких Бог промовив до нас. Богу хай буде подяка!

Івона Килимнюк

Жити Словом Божим
aside image